Jäsenhuone|TyöhuoneEdustusjoukkue

Suvisoudut 2011

 MERIMASKUN SUVISOUDUT 18.6.2011 XXIX

Tulokset:

 

 Yksinsoutu miehet 40 v.     1. Seppo Henriksson (56.54)

                                           2. Tomi Rivala (59.16)

 

 Yksinsoutu miehet 50 v.     1.Aaro Aaltonen (57.58)

                                           2. Tapio Vasenkari (59.16)

 

 Yksinsoutu miehet 65 v.     1. Seppo Virtanen (1.04.10)

 

 Yksinsoutu miehet 70 v.     1.Leo Saari       (1.12.27)

 

Avoin parisoutu                 1.Marleena ja Markku Arvonen       (1.01.20 )

                                           2. Petri Pitkänen, Rami Kulmala  (1.10.17))

 

 

Avoin kirkkovene:              1. Booris    (43.39)

Kimmo Kesälä, Hannu Suhonen, Veijo Virtanen, Rami Huhtala, Anssi Järvinen, Ari Leino, Kalevi Koskinen, Erkki Kostamo, Jouni Killström, Antti Keihäs, Markku Engström, Mika Kilpeläinen, Kai Nevalainen, Martti Vieru, Juha Uitto

                                            2. Neste Oil, Naaantalin Jalostamo    (44.57)

Ari-Pekka Aaltonen, Pirjo Haapanen, Raija Aarnio, Kirsi Aavikko, Matti Järvenpää, Olli-Pekka Karppinen, Suvi Karppinen, Kristiina Kesäläinen, Olli Kumpulainen, Kalervo Moukolainen, Mika Parkkinen, Jouni Salviander, Ville Suominen, Miko-Janne Uskali, Jyrki Kähkönen

                                            3. Kaarinan Urheilijat     (46.24)

Martti Hintukainen, Kullervo Kupila, Liisa Vesanto, Leena Kuronen, Iris Kauppinen, Reijo Malkaniemi, Simo Rivala, Jaakko Ruohonen, Pirjo Kärki, Hannu Kärki, Marja-Liisa Tuominen, Hannu Hirsimäki, Eemeli Rotinen, Kalevi Ali-Keskikylä, Heikki Laitinen

                                            4. Dooris      (46.41)

Päivi Vuorio, Taina Luukkonen, Paula Suhonen, Kirsi Karppinen, Seija Hirvonen, Merja Vahtola, Ullamaija Rinne, Tarja Rautukoski, Jaana Thorström, Susanna Nuutila, Päivi Killström,  Eeva Karppinen, Tiina Laitala-Leinonen, Kaija-Leena Rasimus

                                            5 . KK-Soutajat Kemiön Kiilat ry     (47.44)

Esa Rantalampi, Timo Rantalampi, Jani Rantalampi, Saila Rouhiainen, Minna Toni, Veikko Österman, Peter Lindström,  Kari Salmiranta, Juha-Matti Friberg, Arto Alander, Markku Nissi, Kaarlo Sonck, Pauli Kara, Harri Kaitala, Reijo Heino

                                            6. Angelniemen Airo ry     (56.16)

Klaus Lust, Jukka Aaltonen, Jouko Immonen, Mika Juntunen, Jenni Vartiainen, Leena Alanissi, Pirkko Frey, Paula Lehtinen, Jorma Henriksson, Timo Järvinen, Liisa Tunnela

 

 

 

Mökkivene:                         1. Paula ja Jaakko Olenius     (48.40)

 

Rysävene:                           1. Raisio-Naantalin Nuorkauppakamari      (1.37.11)

Tero Tavio, Mika Laiho, Pasi Heinonen, Sonja Westerlund, Jonna Angelmaa, Maria Salola,  Tommi Riisio, Soile Mahkonen, Henry Räty, Kari Mäenpää

 

Kanootti 10 km                   1. Mika Mikola, Joona Läärä     (1.30.58)